За участю спеціалістів Держпраці відбувся семінар-нарада для роботодавців Липоводолинського району

22 вересня 2022

В установі Липоводолинського районного центру зайнятості фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Тетяна ЯРЕМЕНКО провела для роботодавців, які використовують найману працю, семінар щодо особливостей регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану.

Під час заходу з присутніми обговорили питання щодо реалізації Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022, зокрема: особливості укладення трудового договору, переведення та зміну істотних умов праці, тривалість робочого часу, організацію кадрового діловодства та архівного зберігання документів у роботодавця, щодо оплати праці та надання відпусток, а також Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації трудових відносин» від 01.07.2022.

У ході зустрічі інспектора праці з роботодавцями, учасники активно долучалися до обговорень тих проблемних питань у сфері законодавства про працю, з якими стикаються роботодавці в умовах воєнного часу. Посадовець закцентувала увагу на перевагах електронного документообігу в системі охорони праці.

Більше інформації про актуальні зміни у трудових відносинах під час воєнного стану порекомендували ознайомитись на сайті Державної служби з питань праці: https://cutt.ly/LZYgbeT та на інформаційному порталі Держпраці: www.pratsia.in.ua.