В Управлінні Держпраці у Сумській області триває прийом робіт на участь у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей» 2022 року

14 січня 2022

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» 2022 року.

Організатор Конкурсу – ДП “Редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу:

  • розмір роботи не має бути більшим за формат А-2;
  • роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо;
  • на зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу; сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Переможців буде визначено у трьох вікових групах:

  • від 6 до 10 років;
  • від 11 до 14 років;
  • від 15 до 18 років.

Вимоги до малюнка:

На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

– назву роботи;

– прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

– місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

– сферу діяльності батьків;

– назву навчального закладу;

– прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків регіонального етапу конкурсу приймаються в Управлінні Держпраці у Сумській області до 15 лютого 2022 року (40000, м. Суми, вул. Горького, 28-Б , тел. для довідок (0542) 22-55-02).

Проведення фіналу конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2022 року.