Управлінням проведено семінар-нараду для працівників АТ «Українська залізниця» щодо дотримання вимог законодавства з охорони і безпеки праці

18 листопада 2022

За участю фахівців Управління Держпраці у Сумській області проведено семінар-нараду на тему: «Дотримання трудового законодавства та підвищення рівня безпеки праці на підприємстві» для працівників структурного підрозділу АТ «Українська залізниця» обласного центру.

Враховуючи умови дії воєнного стану Анатолієм Загребельним спеціалістом відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління зосереджено увагу на дотриманні вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, зокрема з питань профілактики виробничого травматизму, прав потерпілих на виробництві у разі настання нещасних випадків, попереджено про адміністративну відповідальність у разі порушення встановленого порядку повідомлення про нещасний випадок на виробництві.

Поінформовано про вимоги безпеки під час експлуатації посудин, що працюють під тиском, а також про забезпечення у необхідній кількості та правильного використання засобів індивідуального захисту. Обговорено дії щодо забезпечення безаварійного функціонування суб’єкта господарювання  у разі відключення електропостачання.

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!» Катерина Скачкова посадовець відділу з питань додержання законодавства про працю Управління нагадала про доцільність використання задекларованої праці та зосередила увагу на важливості офіційного працевлаштування.

Управління  Держпраці у Сумській області вкотре  закликає не ігнорувати безпеку праці, навіть в умовах воєнного стану  та дотримуватись вимог чинного законодавства  щодо охорони праці та промислової безпеки.

Більш детальніше рекомендовано ознайомитись з актуальною інформацією про трудові відносини та «Як працювати безпечно» під час воєнного стану на оновленому інформаційному порталі: https://pratsia.in.ua, а також сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/