У місті Конотоп Сумської області постійно ведеться робота щодо зменшення рівня незадекларованої праці

03 лютого 2022

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Тетяна ДИМИТРОВА взяла участь у 4 семінарах для роботодавців на базі Конотопського міськрайцентра зайнятості.

Тема заходів «Переваги легальної зайнятості». Суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність на території Конотопського району наголошено на вимогах статті 24 КЗпП, а саме обов’язку роботодавця допускати до роботи працівників лише після належного оформлення трудових відносин.

Укладаючи трудові договори з працівниками, роботодавці отримують безліч переваг: імідж соціально відповідальної компанії чи підприємця, можливість залучати інвестиції та кращих фахівців, виходити на нові ринки та чесно конкурувати за якістю послуг і ціною.

Фахівець Держпраці надала вичерпні відповіді  на питання присутніх, а також практичні поради, враховуючи свій досвід проведення заходів державного контролю у сфері трудового законодавства.

Головною метою спільних заходів є захист трудових прав громадян та стимулювання до виведення бізнесу з тіні.