У кальян-барі міста Суми виявлено 2 неоформлених працівника

07 липня 2021

В Управлінні Держпраці у Сумській області триває компанія щодо детінізації зайнятості.

До відома: З 2020 року Держпраці запровадила активне застосування ризико-орієнтованого підходу у всіх напрямках роботи, у тому числі з питань виявлення незадекларованої праці.
Крім того, з 2020 року Держпраці працює за принципом: спочатку попередь, а потім контролюй.

Саме такий принцип роботи підтриманий усіма сторонами соціального діалогу та іншими органами виконавчої влади та закріплений у Національному плану спільних дій, щодо зниження рівня незадекларованої праці на 2021 рік.

До початку інспекційних відвідувань Держпраці разом із соціальними партнерами проводили превентивну роботу з питань належного оформлення трудових відносин, адже за статистикою кожен п’ятий працівник є неформально зайнятим та соціально незахищеним. Втім не всі підприємці відповідально поставилися до питання оформлення своїх працівників.

Інспекторами праці в ході інспекційного відвідування кальян-бару у місті Суми встановлено факт використання 2 неоформлених працівників: перший працівник виявився іноземцем. Чоловік під час інспекційного відвідування перебуваючи за прилавком закладу, проводив розрахункові операції надаючи відвідувачу закладу готівкові кошти, на питання працівників Держпраці «Чи заключений трудовий договір з підприємцем?», повідомив лише, що підміняє ФОПа на час його відсутності у закладі.

Другий працівник – дівчина, яка перебувала на стажуванні, у ході спілкування з представниками Держпраці зазначила, що працює у закладі близько двох годин з можливим подальшим працевлаштуванням.

За результатами перевірки інспекторами праці складений акт та виписаний припис щодо усунення виявлених порушень, направлено матеріали до правоохоронних органів за ст. 172 «Грубе порушення законодавства про працю» Кримінального кодексу України та ДПС.

Управління Держпраці звертає увагу роботодавців, що працівника можна допускати до виконання посадових обов’язків лише після укладання трудового договору!

Неформальна економіка і незадекларована праця сприяють створенню і існуванню недобросовісної конкуренції щодо тих суб’єктів господарювання, які у повному обсязі забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Використання незадекларованої праці для роботодавця це додаткові витрати часу та ресурсів на навчання працівників – досвідчені спеціалісти відмовлятимуться працювати на таких умовах або швидко знайдуть краще місце; у разі перевірки інспекції праці – істотні штрафи за порушення трудового законодавства.