Привітання начальника Управління Держпраці у Сумській області з Днем міста Суми

02 вересня 2021

Шановні Сумчани!

Щиро вітаю вас з Днем заснування нашого рідного міста та річницею визволення від нацизму!

Нехай місто Суми буде гарним, процвітаючим та світлим. Квітнуть прекрасні сади, радіють люди, звучать пісні і створюються сім’ї. Щастя, успіхів, яскравого майбутнього, веселих свят і талановитих жителів.

Бажаю, щоб ваш дім був місцем куди хочеться повертатися кожного дня. Щоб вулиці були чисті та охайні. Тепла і затишку вашим оселям. Гармонії, любові та достатку у ваші сім’ї.

У цей непростий для нашої держави час, коли триває війна  на сході країни й боротьба з пандемією коронавірусу, нам так важливо бути разом, пліч о пліч вирішувати наші проблеми та не опускати руки. Ми повинні бути єдиною, згуртованою родиною та вміти чути один одного та знаходити компроміси.

Звертаючись до роботодавців міста Суми хочу вкотре нагадати: бережіть своїх працівників, не забувайте про важливість організації системи охорони праці на підприємстві. Завжди дотримуйтесь трудового законодавства та оформлюйте трудові відносини з працівниками належним чином. Порядок починається з кожного, хаос розвивається з дрібниці.

Цінуйте та поважайте один одного. Від нас залежить майбутнє рідного міста. Давайте піклуватися за Суми, щоб наші діти пишалися своєю Батьківщиною.

З повагою, начальник Управління Держпраці

у Сумській області

Юрій СЕМЕНОГ