Працівників КНП «Клінічна лікарня № 5» проінформовано щодо правил безпечної експлуатації медичного кисню

10 грудня 2021

У зв’язку з великою кількістю трагічних випадків у світі під час використання медичного кисню та з метою запобіганню настанню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем фахівці Управління Держпраці у Сумській області проводять інформаційно-роз’яснювальні роботи у закладах охорони здоров’я з питань безпечної експлуатації кисневого обладнання.

Посадові особи провели семінар для працівників КНП «Клінічна лікарня № 5. Головний державний інспектор Андрій АНДРЄЄВ наголосив на необхідності дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у закладі.

Роз’яснено вимоги до кисневих балонів та трубопроводів з киснем: як правильно експлуатувати та що категорично не можна робити.

В ході зустрічі обговорили основні небезпеки під час роботи з киснем, як діяти у разі виникнення такої небезпеки.

До відома: Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Сумській області постійно надають консультативну допомогу за телефоном 0542 61 04 04.

Управлінням Держпраці у Сумській області розроблені методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем. Завантажити інформаційні матеріали можна за посиланням.

т