На території Сумської області розпочинається операція «Мігрант»

28 серпня 2021

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія ЧОРТЕНКО прийняла участь у розширеній робочій нараді щодо проведення в регіоні цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Метою операції, в першу чергу, є запобігання і протидія нелегальній міграції, а також перевірка дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування на території України.

Нарада відбулася під головуванням представників Управління Державної міграційної служби. Участь у заході також взяли представники Нацполіції, Служби безпеки України, прикордонної служби та ін.

В рамках операції «Мігрант» робота Держпраці націлена на встановленню фактів допуску працівників-іноземців до роботи без належного оформлення трудових договорів (контрактів).

До відома: захід триватиме з 25 серпня по 31 жовтня 2021 року. Підготовчий етап, у період якого відбуватиметься розробка та затвердження плану спільних дії між соціальними партнерами, проходитиме до 31 серпня 2021 року.