Для ефективної роботи Держпраці використовує новітні підходи в пошуку інформації

08 жовтня 2021

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області прийняли участь у навчальному семінарі з питань використання інформаційних ресурсів аналітичної системи YouControl.

Захід відбувся в рамках Меморандуму про співпрацю, який нещодавно т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко підписав із заступником директора з правових питань YouControl Данилом Глоба.

В ході семінару посадові особи Управління вивчали сучасні підходи до роботи з відкритими даними про бізнес. Представники компанії YouControl розповіли про свою аналітичну систему, яка формує повне досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних з понад 180 джерел. Показали на практиці як можна за хвилину отримати актуальну інформацію про компанію або ФОП з офіційних відкритих даних.

За результатами заходу фахівці Держпраці можуть оперативно виконувати завдання Служби щодо перевірки учасників процедур закупівель, запобігання корупційним правопорушенням, контролю підприємств сфери управління тощо.

Така співпраця між організаціями підвищує якість роботи державних службовців, сприяє формуванню прозорого бізнес-середовища в Україні, популяризації відкритих даних, підвищенню ефективності державного управління.