Держпраці роз’яснило роботодавцям як правильно складати оголошення про вакансії

13 січня 2022

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Вікторія ЧОРТЕНКО в ефірі телеканалу Суспільне Суми розповіла глядачам про зміни в Законі України «Про рекламу».

До відома: З 8 січня 2022 року вступив в силу Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо протидії дискримінації за ознакою статі» від 10.09.2021 № 1750-ІХ.

У нормативному документі визначено поняття «дискримінаційної реклами», розширено перелік вимог до реклами, а також встановлена фінансова відповідальність за дискримінацію в оголошенні про вакансію – у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент вчинення порушення.

Посадовець зазначила, що на даний час Кабінет Міністрів у тримісячний строк з дня набрання чинності Закону повинен прийняти нормативно-правові акти, необхідні для реалізації нормативних вимог. Тим часом у роботодавців є 3 місяці аби привести свої оголошення про вакансії у відповідність до чинного законодавства.