Держпраці разом із соціальними партнерами прийняли участь у робочому засіданні щодо детінізації зайнятості

04 липня 2021

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Вікторія ЧОРТЕНКО прийняла участь у засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторії МЕДВІДЬ.

В ході зустрічі учасники доповідали про результати проведеної роботи, спрямованої на виявлення та ліквідацію фактів «тіньової» зайнятості та заробітної плати.

У своєму виступі Вікторія ЧОРТЕНКО звернула увагу присутніх, що Держпраці у взаємодії з ДПС вже почали інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників. Зазначила, що об’єднання зусиль Держпраці та ДПС дає можливість оперативно виявити та забезпечити інспектування роботодавців, що мають найвищий ризик використання незадекларованої праці.

Крім того посадовець закликала соціальних партнерів долучатися до інформаційно-роз’яснювальних робіт серед працівників та роботодавців з питань оформлення трудових відносин, адже подоланням незадекларованої праці є складним завданням, вирішення якого як показує досвід діяльності Держпраці упродовж всього часу її існування, не є виключною проблемою держави або одного державного органу. Незадекларована праця зачіпає інтереси всіх учасників ринку і цілого ряду державних органів.

Робота інспекторів праці складається із двох етапів: інформаційної та інспекційної кампанії. Під час інформаційної кампанії інспектори праці безпосередньо відвідують роботодавців з метою інформування про вимоги законодавства щодо оформлення трудових відносин, ризиків і наслідків незадекларованої праці та про заплановані інспекційні заходи. Під час відвідувань інспектори праці також здійснюють моніторинг стану оформлення трудових відносин із працівниками у конкретних роботодавців. Відвідування роботодавців під час інформаційних заходів супроводжуються широкомасштабною інформаційною кампанією у засобах масової інформації.

Після закінчення інформаційної кампанії проводиться інспекційна кампанія у відповідних сферах господарювання у тих суб’єктів господарювання, які не дослухалися до інспекторів праці під час інформаційних візитів та не уклали трудові договори із працівниками.

Такий підхід позитивно впливає на стан оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Тому, після проведення інформаційних заходів аналізується кількість повідомлень про прийняття працівників на роботу у конкретних роботодавців, і у разі відсутності позитивної динаміки працевлаштування проводиться інспекційне відвідування з метою виявлення неоформлених працівників.