Держпраці: про особливості організації праці в умовах військового стану в ефірі Суспільного

01 червня 2022

Про зміни в трудовому законодавстві України на період військового часу розповіла глядачам начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія ЧОРТЕНКО в ефірі телеканалу Суспільне Суми.

Поспілкувались щодо прав та обов’язків сторін трудового договору. Посадовець розповіла основні нюанси Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», який суттєво змінив відносини між працівниками та роботодавцями.

Актуальне і найбільш обговорюване питання трудового законодавства, якого раніше не існувало – це порядок призупинення трудового договору. Хто має право призупинити трудовий договір? Як це правильно зробити? Які будуть наслідки для працівника та роботодавця? Все це обговорювали в рамках ефіру.

Вікторія ЧОРТЕНКО розповіла про порядок організації простою на період військового стану.

Зазначила, що в Управлінні почалась нова інформаційна кампанія «Україна працює!». Звернула увагу слухачів на новостворений інформаційний портал Державної служби України з питань праці https://pratsia.in.ua/.

Держпраці не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань, саме тому перейшовши за посиланням можна отримати безкоштовну професійну допомогу від кваліфікованих фахівців.