Держпраці очищується від корупціонерів: на отриманні неправомірної вигоди виявили двох посадовців одного з міжрегіональних управлінь Держпраці

09 лютого 2024

У нашій невпинній боротьбі за чесність і прозорість ми, на жаль, зіштовхуємося з викликами, які вимагають нашої спільної уваги.

📌 Вчора завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів було виявлено неприпустимі дії двох посадовців одного з міжрегіональних управлінь Держпраці. Наразі досліджуються факти щодо зловживання ними службовим становищем шляхом створення штучних умов для перевірок та вимагання коштів за їх уникнення.

На жаль, такі дії окремих осіб кидають тінь на репутацію усіх працівників Держпраці, які щоденно сумлінно виконують свої посадові обов’язки.

Держпраці взяла курс на непохитну відданість цінностям нульової толерантності до корупції, вживаючи всіх необхідних заходів для виявлення та усунення таких ганебних випадків в наших рядах.

📌 Ваша допомога – наша сила. Якщо ви маєте інформацію про корупційні злочини певних працівників Держпраці, будь ласка, повідомляйте нам. Ваші звернення можуть бути анонімними, кожен сигнал буде ретельно перевірено.

📞 Звертайтеся за номером 044 289 03 35 до уповноваженого Держпраці з питань запобігання та виявлення корупції, або залишайте повідомлення на нашому сайті (https://dsp.gov.ua/povidomyty-pro-koruptsiiu).

Разом ми можемо зробити нашу систему чистішою та ефективнішою, забезпечуючи справедливі та здорові умови праці для всіх.

Дякуємо за непохитну підтримку та відданість принципам чесності, прозорості та нульової толерантності до корупції.