У Сумах привітали переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей»

27 квітня 2023

У приміщенні ТРЦ «Київ», у рамках проведення виставки робіт юних митців Сумщини, які взяли участь у регіональному Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2023», відбулася церемонія нагородження  переможців.

У заході взяли участь посадовці Управління інспекційної діяльності у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

До нагородження переможців регіонального конкурсу також долучились соціальні партнери: Алла ЛЕЖНЕНКО – виконавчий директор Сумського об’єднання організацій роботодавців та представники ГУ ДСНС України у Сумській області.

Традиційно конкурс покликаний підвищити зацікавленість дітей і молоді шкільного віку до поглибленого вивчення проблем у сфері охорони праці, сформувати активну свідому позицію щодо значення безпечних умов праці та виховати у майбутніх роботодавців і працівників високої культури безпеки праці на виробництві.

Дев’ять переможців регіонального конкурсу «Охорона праці очима дітей» отримали цінні подарунки.

Крім того, за свідому громадянську позицію, активну творчу діяльність та за зайняте ІІ місце у 2 віковій категорії (12 років) за темою: «Будь уважним на роботі» у конкурсі дитячого малюнка Єлизавета Токарєва отримала грамоту Сумського міського голови.

Наприкінці заходу, присутніх та відвідувачів торгівельно-розважального центру навчали правилам мінної безпеки та безпеки у побуті, кожен бажаючий міг ознайомитися з аварійно-рятувальним автомобілем.

Конкурс активізував творчий потенціал дітей і молоді та привернув увагу суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці.

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці дякує усім учасникам конкурсу, а також партнерам за допомогу в організації та проведенні урочистої церемонії відзначення юних художніх робіт митців Сумщини Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»!