На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2021

03 березня 2021

Для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» у 2021 році до Управління Держпраці надійшло понад 330 робіт юних аматорів із понад 130 навчальних та виховних закладів з усіх куточків нашої Сумської області. Активність дітлахів свідчить про їх інтерес до питань охорони праці, а також усвідомлення необхідності та важливості вивчення і додержання правил безпеки у всіх сферах життя.
У зв’язку із здійсненням заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), запроваджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», відбірковий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводився в онлайн режимі. Неупереджене конкурсне журі шляхом онлайн голосування визначило кращих серед значної кількості чудових робіт.
Діти Сумщини у своїх роботах відобразили актуальність та сучасну проблематику питань збереження життя та здоров’я працівників в усіх сферах зайнятості. Навіть найменші учасники конкуру розуміють, що людське життя – це неймовірний скарб і кожен повинен його цінувати та оберігати. Щасливе дитинство в першу чергу залежить від батьків дитини, а тому вони мають повертатися додому здоровими. Саме тому художники Сумщини підійшли до виконання своїх малюнків максимально відповідально, натхненно та з великою дитячою любов’ю.
Так перше місце серед учасників наймолодшої вікової групи зайняла Шеметова Діана, м. Конотоп. З-поміж учасників у віці 11-14 років переможцем визнано Іващенко Валерію, м. Конотоп. Перше місце у старшій віковій категорії зайняла Отич Світлана, Охтирського р-н, с. Пологи.


Почесні другі місця за результатами голосування журі присудило: Високос Яні, м. Середина-Буда– у віковій групі від 6 до 10 років, Куркубет Катерині, Роменський р-н, с. Великі Бубни – у віковій групі від 11 до 14 років, Чиж Ярославі, м. Охтирка – у віковій групі від 15 до 17 років.


Треті місця у регіональному турі конкурсу дитячого малюнка посіли: Таран Тімур, с. Підліснівка Сумський р-н, наймолодша група, Конторщикова Лілія, Недригайлівський р-н, с. Томашівка, друга вікова група, Товстенко Ганна, Краснопільський р-н, с. Миропілля, старша категорія учасників.


Усі переможці регіонального туру конкурсу будуть відзначені грамотами та подарунками, а також візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2021 року. Кращі малюнки, що взяли участь у конкурсі, вже можна побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Сумській області, за адресою м. Суми, вул. Супруна, 32 та онлайн за посиланням.
Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
У складі журі регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» взяли участь: начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног; перший заступник начальника Управління Євген Бондар, заступник начальника Управління Наталія Антоненко; а також Сумської обласної ради професійних спілок; Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон»; Фонду соціального страхування України в Сумській області; Управління з питань праці виконавчого комітету Сумської міської ради, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Управління Держпраці у Сумській області дякує усім учасникам конкурсу, а також партнерам за допомогу в організації та проведенні регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».