logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Триває прийом малюнків для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Щодня до Управління Держпраці у Сумській області з усіх куточків Сумщини надходять конкурсні роботи юних художників. Що свідчить про усвідомлення маленькими жителями області важливості й необхідності вивчення та додержання правил безпеки. Наразі найактивніші учасники конкурсу у Білопільському, Путивльському та Охтирському районах, а також у місті Суми. 

 

Нагадаємо, що конкурс запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. Участь у конкурсі дитячого малюнку може взяти кожен бажаючий у віці від 6 до 17 років.

Найкращі конкурсні роботи будуть представлені на регіональній виставці, присвяченій Всесвітньому Дню охорони праці 28 квітня. Також переможці відбірних регіональних турів конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Фінал заходу пройде навесні у Києві.  

Роботи приймаються Управлінням Держпраці у Сумській області до 15 лютого 2020 року за адресою: м.Суми,  вул. Горького, 28-Б, оф. 10, телефон для довідок (0542) 22-15-84.