logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Держгірпромнагляд перевірив казенні підприємства Сумщини щодо безпеки виробництва та утилізації боєприпасів

На виконання плану роботи Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України та плану роботи територіального управління на ІV квартал 2012 року посадовими особами проведені перевірки дотримання технологічних регламентів на підприємствах, які здійснюють виробництво та утилізацію звичайних видів боєприпасів.

Всього у ході перевірок було виявлено 34 порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 5 посадових осіб. Перевірки проходили на казенних підприємствах м. Шостка – казенному заводі «Зірка» та «Імпульс», а також у Державному науково-дослідному інституті хімічних продуктів.

Серед порушень, виявлених державними інспекторами Держгірпромнагляду, варто зупинитися на таких – на дверях однієї із бронекабін не працювало блокування; мають місце порушення технологічних планувань та технологічних процесів; незадовільне утримання території; закриті евакуаційні виходи; не проведено паспортизацію будівель і споруд тощо.