logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Сумщина: На підставі постанов Держпраці з суб’єктів господарювання стягнено у примусовому порядку штраф за неоформлених працівників

За результатами виконавчих проваджень з примусового стягнення штрафів за порушення трудового законодавства, накладених Держпрацею, протягом жовтня поточного року суб’єкти господарювання сплатили до державного бюджету 1 451 970 грн.  

Постанови про накладення штрафу за порушення трудового законодавства винесені відповідальною посадовою особою Управління Держпраці у Сумській області за результатами інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання. Зокрема мова йде про використання неоформленої праці найманих працівників.  

На підставі Постанов Держпраці державною виконавчою службою міста Суми Головного територіального управління юстиції у Сумській області було розпочато виконавче провадження з примусового стягнення боргу з: ТОВ «Росагроінвест» у сумі 1 005 210грн, ФОП «Кравченко С.В.» – 223 380 грн, Мошик Г.А. 223 380 грн.  

Наразі припинено чинність арештів майна та коштів боржників. Також зазначеним суб’єктам господарювання довелося сплатити виконавчий збір і витрати на проведення виконавчих дій.