logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Проблематику проведення обстеження робочих місць обговорили в Управлінні Держпраці у Сумській області

Ці питання були розглянуті в ході спільної наради за участю заступника начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталії Антоненко, заступника начальника відділу з питань гігієни праці Управління Людмили Кучеренко, а також начальника Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області Наталії Ємець та заступника начальника відділення Івана Дзекілева. 

Учасники робочої зустрічі звернули увагу на те, що під час обстеження робочих місць із метою складення санітарно-гігієнічних характеристик необхідно в обов’язковому порядку вивчати питання повноти обсягів проведення медичних оглядів працівників підприємства. 

Загалом обов'язкові попередній (під час прийняття на роботу)  і періодичні  (протягом   трудової   діяльності)   медичні   огляди проводяться для працівників,  зайнятих на важких роботах,  роботах із  шкідливими  чи  небезпечними  умовами  праці  або таких,  де є потреба у професійному доборі,  та щорічно для осіб  віком  до  21 року.

Має бути розглянута первинна медична документація, зазначила заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області. А саме, це Картка працівника, який підлягає попередньому (періодичному) медичному огляду відповідно до Додатку 7 Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій затвердженого Наказом №246 МОЗ України від 21.07.2017. Також, учасники наради зауважили, що необхідно ознайомлювати працівника з результатами обстежень його робочого місця. 

Під час конструктивного діалогу були обговорені проблемні питання, а також шляхи їх вирішення у рамках співпраці державних органів.