logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держпраці: як безпечно користуватися газом необхідно знати з дитинства

Про безпеку застосування газу в повсякденному житті розповіла учням Сумської ЗОШ №8 головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Ірина Колесник.

У рамках превентивної роботи фахівець провела для школярів відкрите заняття, в ході якого дітлахи дізналися про те, як правильно користуватися газовими плитами щоб не допустити пожежі і витоку газу в приміщення, як діяти у разі відчуття запаху газу у квартирі. Учасники заняття відгадували загадки, розказували історії зі свого життя про те, як у них вдома користуються газом. Під час жвавого діалогу з фахівцем Держпраці, незважаючи на свій малий вік, діти продемонстрували обізнаність в обговорюваній темі та кмітливість. Для закріплення отриманої вкрай важливої інформації школярі переглянули повчальні мультфільми на тему користування газом.      

Фахівець Держпраці наголошує на тому, що кожен має знати правила користування газом у побуті. Перед застосуванням газових приладів необхідно відчинити кватирку (фрамугу) вікна в приміщенні. Також потрібно завжди стежити за нормальною роботою димових і вентиляційних каналів, перевіряти тягу до і після увімкнення газових приладів з відведенням продуктів згорання газу в димоходи, періодично очищати від сміття та цегли, своєчасно міняти застаріле газове обладнання. Важливо тримати газові прилади в чистоті й справному стані. 

Проведення фахівцями Держпраці подібних превентивних заходів спрямовані на збереження життя та здоров’я людей. Утім кожен має пам’ятати про власну обережність, яка є обов’язковою у повсякденному житті та у будь-якій сфері діяльності.