logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У ТОВ «Кусум Фарм» піклуються про працівників та їх безпеку

Стан охорони праці у ТОВ «Кусум Фарм» та відповідальне відношення роботодавців до своїх працівників можуть буди прикладом для інших підприємств Сумщини – такого висновку дійшли керівники теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області під час робочої поїздки до фармацевтичного підприємства.        

Відвідування одного з потужних фармацевтичних підприємств України керівниками Сумського теруправління – це позаплановий профілактичний захід, який мав на меті не лише ознайомлення із виробничою базою, а й надання менеджменту підприємства консультацій стосовно дотримання ними вимог з охорони праці та промислової безпеки. Саме на профілактиці, а не на покаранні останнім часом Держгірпромнагляд робить свій акцент задля запобігання випадків виробничого травматизму. Не дивлячись на свою специфічну направленість, ТОВ «Кусум Фарм» також використовує об’єкти підвищеної небезпеки, тож знаходиться у полі зору державних інспекторів з охорони праці.  

«Скажу відверто, якщо б інші підприємства дотримувалися Закону та правил з охорони праці, як це роблять на «Кусум Фармі», ми б в решті решт забули, що таке виробничий травматизм, – зазначив після огляду підприємства начальник теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області Ігор ПАНТЕЛЄЄВ. – Приємним є й те, що керівники підприємства самі запросили нас, не чекаючи запланованих перевірок. Погодьтесь, краще отримати пораду чи консультацію, аніж припис або штраф».

Фахівці територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області завжди відкриті для діалогу, і готові надати будь-які консультації чи поради з питань охорони праці, якщо керівники підприємств дійсно дбають при життя і здоров’я своїх робітників та зацікавлені у безаварійній роботі.   

Довідка. ТОВ «Кусум Фарм» – сучасне підприємство з виробництва нестерильних лікарських засобів у твердих дозованих і рідких нестерильних лікарських формах. Завод був пущений в експлуатацію у серпні 2009 року. Продукція заводу ТОВ «Кусум Фарм» орієнтована в основному на ринок України та країн СНД. На заводі розроблена й впроваджена система забезпечення якості відповідно до вимог EU GMP / GLP.