logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині Держгірпромнагляд та ДАІ спільними зусиллями знижуватимуть виробничий травматизм за участі автотранспорту

Теруправління Держгірпромнагляду та УДАІ УМВС України у Сумській області підписали Угоду про співпрацю та посилення взаємодії під час здійснення заходів державного нагляду з профілактики нещасних випадків на виробництві за участі автотранспорту та дорожньо-транспортних пригод на підприємствах області.

Підписана Угода передбачає передусім координованість дій двох управлінь задля досягнення спільної мети – зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на автошляхах Сумщини за участі службового автотранспорту, що використовується у робочий час або у відрядженнях, а також унеможливлення трагедій, пов’язаних із вантажопідіймальними автівками.

Нагодою для створення цього важливого документа стала, нажаль, невтішна статистика щодо травмованих працівників під час ДТП. Здійснюючи оперативний облік нещасних випадків, що підлягають спеціальному розслідуванню та, провівши аналіз трагедій, які трапляються із працівниками під час ДТП, теруправління виявило занепокоєння зростанням за останні роки на підприємствах області випадків травмування та загибелі людей. Тільки минулого року на Сумщині сталося 15 смертельних нещасних випадків з працівниками підприємств, 6 із яких – у результаті порушення Правил дорожнього руху. Смертельно травмовано 7 працівників, у тому числі двох водіїв транспортних засобів.

Начальник теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області Ігор Пантелєєв разом із начальником УДАІ УМВС України у Сумській області Володимиром Єфімовим обговорили першочергові заходи, спрямовані на покращення ситуації з «виробничими ДТП». До складу робочої групи увійшли кращі фахівці як наглядового органу з охорони праці, так і Державної автоінспекції. Головним результатом цієї роботи має стати зменшення кількості ДТП. Якщо статистика виявиться позитивною, досвід такої співпраці зможуть взяти на озброєння інші регіони України, де ситуація із автопригодами, нажаль, не набагато краща.