logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Комісією Управління Держпраці у Сумській області розпочато спеціальне розслідування вибуху на ТОВ «Гуала Кложерс Україна»

У ході спеціального розслідування нещасного випадку будуть визначені обставини та причини його настання, встановлені особи, дії або бездіяльність яких призвели до вибуху. 

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, яке надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, вибух стався 28 вересня 2019 року близько 11 години 00 хвилин у виробничому цеху вакуумної металізації ТОВ «Гуала Кложерс Україна» під час робіт по лабораторно-інструментальним вимірюванням величини викидів шкідливих речовин від стаціонарних джерел цеху.

У результаті трагедії вісім осіб отримали опіки різного ступеню тяжкості. Серед постраждалих – сім працівників підприємства, зокрема, начальник служби охорони праці та укладальники-пакувальники, а також працівник стороннього суб’єкта господарювання, який за словами представників ТОВ виконував роботи за угодою між підприємствами. Середній вік постраждалих у трагедії становить 42 роки.

Управління Держпраці у Сумській області звертає увагу суб’єктів господарювання на обов’язковість створення безпечних умов праці на підприємствах, а також забезпечення контролю за дотриманням вимог з охорони праці усіма працівниками. Подбайте про безпеку, не ризикуйте життям своїх працівників.