logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Захисти себе, працюй офіційно

Незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників, наголосила головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Тетяна Яременко в ефірі радіо Ромен. У ході розмови фахівець проінформувала слухачів про негативні наслідки нелегального працевлаштування.

  •  Тетяно Борисівно, що таке нелегальна зайнятість ?

Найчастіше незадекларована праця – це наймана праця без оформлення трудових відносин. Або ж це приховування від державних органів частини відпрацьованого працівником робочого часу та заробітної плати. Нелегальною занятістю є економічна діяльність без державної реєстрації. Також порушенням трудового законодавства є маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності (цивільно-правові відносини, фіктивна самозайнятість тощо). У будь-якому разі незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.

  • Який порядок офіційного оформлення трудових відносин?

Належним чином оформлені трудові відносини  можуть вважатися лише ті, коли роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.

  • Чого позбавляє себе працівник без офіційного оформлення на роботу ?

Неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально працюючий, який, відповідно, матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію. Також роботодавець, котрий не оформляє офіційно працівників, провокує безвідповідальне ставлення їх до роботи, ухиляння від поставлених завдань , неетичну поведінку і таке інше.

Фахівець Управління Держпраці  наголосила, що лише  офіційно працевлаштований громадянин має гарантоване чинним законодавством  право на гідні, здорові  і безпечні умови праці, соціальний захист, мінімальні державні гарантії. А роботодавець, у свою чергу, отримує добросовісних працівників, зацікавлених виконувати свої службові обов’язки на високому рівні, а також забезпечує свою конкурентоспроможність.