logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Управління Держпраці у Сумській області: На будівництві мають бути лише офіційні працівники

У рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, приуроченої до Дня будівельника, інспектори праці Управління Держпраці у Сумській області Юлія Тимченко та Артем Ілляшенко проінформували роботодавців і найманих працівників сфери будівництва про вимоги до оформлення трудових відносин. Зокрема, фахівці Держпраці завітали до працівників ПАТ «Сумбуд», які наразі проводять поточний ремонт пішохідної частини дороги по проспекту М.Лушпи у місті Суми. 

Боротьба з тіньовою зайнятістю та вжиття заходів щодо легалізації робочих місць є пріоритетним завданням Держпраці. Обізнаність стосовно прав і обов’язків учасників трудових відносин, дозволить попередити та уникнути порушень законодавства. Тим паче, будівництво, є ризиковою галуззю господарської діяльності в частині використання нелегальної праці.

Фахівці Держпраці зауважили, що основною підставою виникнення трудових правовідносин на території України є факт укладення трудового договору, яким відповідно до частини 1 ст. 21 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП) є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою (роботодавцем), за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з дотриманням внутрішнього трудового розпорядку, а роботодавець – виплачувати йому заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. Загальний порядок укладення трудового договору, як правило, в письмовій формі, визначено ст. 24 КЗпП.

Згідно з частиною 3 ст. 24 КЗпП працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу. Зазначене повідомлення подається до початку роботи. Інспектори праці Держпраці звернули увагу учасників заходів на те, що офіційне працевлаштування – це запорука соціальної захищеності працівників, а також створення роботодавцями безпечних гідних умов праці.