logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Сумах вщент зруйновано будівлю майбутнього торгового центру

У ніч з 12 на 13 лютого у центрі Сум обвалилася будівля майбутнього торгового центру, що будується на території Центральному ринку. На щастя, на місці трагедії загиблих і постраждалих виявлено не було.

За даними Управління державної служби надзвичайних ситуацій у Сумській області повідомлення про подію надійшло близько першої годин ночі. За словами очевидців, що знаходилися неподалік трагедії, двоповерхова будівля торгового центру практично склалася, немов картковий будинок.

Що насправді стало причиною руйнування споруди – встановить спеціальна комісія, до складу якої увійшли фахівці теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області. Наразі відомо, що слідів стороннього втручання, яке могло б призвести до обвалення будівлі, не виявлено.

За інформацією головного архітектора Сум Володимира Бикова, вночі на будівництві перебувало близько 10 осіб, але завдяки щасливому випадку на момент обвалення працівники зробили перерву у роботі. Після аварії бригадир звірився зі списком працівників і переконався, що постраждалих немає. Також, свідки повідомили, що незадовго перед обвалення проходила заливка бетону.