logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Сумських студентів проінформували про особливості функціонування служби охорони праці на підприємстві

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області та Фонду соціального страхування завітали до Сумського державного університету з лекцією стосовно основних засад охорони праці та  соціального страхування працівників.

У рамках місячника охорони праці студентам, як майбутнім працівникам, керівникам підприємств та роботодавцям, нагадали про гарантоване державою право кожного на працю, а також на належні, безпечні, здорові умови праці. Молодь дізналася про особливості функціонування служби охорони праці на підприємстві, основні її завдання та шляхи реалізації. У ході обговорення учасники заходу розглянули причини нещасних випадків на виробництві, ознайомилися із порядком дій у разі їх настання, а також шляхами уникнення трагедій і травмування людей.

Фахівці проінформували студентів про особливості соціального страхування, оплату листків непрацездатності. Поза увагою не лишилося й питання професійних захворювань, зокрема причини виникнення та шляхи їх уникнення.    

Представники державних органів надали вичерпні відповіді на запитання студентів і нагадали молоді про важливість самодисципліни, пильності та уважності на робочому місці під час виконання робіт.