logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Всесвітню стратегію Vision Zero обговорили на тренінгу для фахівців територіальних управлінь Держпраці

Державні інспектори Управління Держпраці у Сумській області КАТЕРИНА МУСІЄНКО (відділ з питань гігієни праці) і СЕРГІЙ ЖУРБА (відділ нагляду в АПК та СКС) взяли участь у семінарі-тренінгу на тему: «Всесвітня стратегія Vision Zero. Переваги та практична цінність для інспекторів праці». Захід пройшов у Києві на базі Міжнародного виставкового центру за ініціативою Державної служби України з питань праці.

Платформа «Vision Zero» передбачає зниження рівня виробничого травматизму до нуля, в Україні наразі лише починає презентуватися, тому такий семінар-тренінг саме для представників Держпраці проводився вперше. Модератори заходу зосередили увагу учасників на нових стандартах та принципах роботи в напрямку безпеки і гігієни праці, які вже використовуються у світі й повинні запрацювати в Україні.

У ході семінару-тренінгу фахівці територіальних управлінь Держпраці з різних областей знайомилися з досвідом роботи в напрямку безпеки та гігієни праці провідних Європейських країн, виконували практичні групові завдання, аналізували конкретні ситуації та приклади.

Модератори тренінгу: 

Ольга Богданова – кандидат технічних наук, Tech IOSH технічний експерт Інституту безпеки та гігієни праці (Великобританія ), член Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA,

Андріан Галач – керівник ТОВ «Промислова безпека», член Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA.