logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Завершився дводенний семінар для фахівців ринкового нагляду

Семінар присвячений проблемним питанням застосування положень Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою КМУ від 04 липня 2018 року №536  (Далі – Технічного регламенту) пройшов у місті Кременчук на базі ДП «Український науково-дослідний інститут вагонобудування». Участь у семінарі взяла головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Сумській області МАРИНА ВОЛЬЧЕНКО. 

У ході семінару обговорювалися правові та організаційні засади впровадження Технічних регламентів, новели в законодавстві технічного регулювання в 2018 році. Учасники заходу розглянули процедуру оцінки відповідності пересувного обладнання,  що працює під тиском, застосування модулів та результатів оцінки відповідностей. Фахівець Управління Держпраці у Сумській області проінформувала присутніх про технічний регламент безпеки машин, ознайомила учасників заходу з аналізом надання на ринку України одно-, дво-, чотирьох стійкових підйомників. 

 

Протягом практичної частини семінару учасники ознайомилися із обладнанням та устаткуванням інституту, обговорили практичні аспекти здійснення державного ринкового нагляду, заходи і судову практику.   

 

Учасники семінару – керівники ДП «УкрНДІВ», фахівці Держпродспоживслужби, Держекоінспекції, Стандартметрології, Держпраці Сумської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Чернігівської, Харківської областей України, які спеціалізуються на питаннях ринкового нагляду.