logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Сумській торгово-промисловій палаті відбувся семінар-практикум з безпечної експлуатації автотранспорту

На базі Сумської торгово-промислової палати відбувся семінар-практикум з підвищення кваліфікації спеціалістів за курсом «Нормативно-правові акти на автомобільному транспорті та правила дорожнього руху». Ініціаторами заходу виступили теруправління Держгірпромнагляду та УДАІ УМВС України у Сумській області в рамках угоди про співпрацю, підписаної місяць тому.

Під час семінару-практикуму було розглянуто аналіз стану додержання вимог законодавства під час утримання та експлуатації транспортних засобів, стан промислової безпеки та охорони праці, причини і обставини нещасних випадків та ДТП. Можливістю взяти участь у заході скористалися як фізичні особи-підприємці, так і керівники підприємств, що експлуатують транспортні засоби. 

Із моменту підписання угоди між Держгірпромнаглядом та УДАІ про співпрацю та посилення взаємодії під час здійснення заходів державного нагляду з профілактики нещасних випадків на виробництві за участі автотранспорту минуло більше місяця. За цей час в області не було зафіксовано жодного смертельного випадку за участі службового автотранспорту, що використовується у робочий час або у відрядженнях, а також трагедій, пов’язаних із вантажопідіймальними автівками. Нагадаємо, що минулого року на Сумщині сталося 15 смертельних нещасних випадків з працівниками підприємств, 6 із яких – у результаті порушення Правил дорожнього руху. Смертельно травмовано 7 працівників, у тому числі двох водіїв транспортних засобів.