logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині підписано Меморандум про співпрацю органів Держпраці і Держпродспоживслужби у сфері детінізації зайнятості та доходів населення

Меморандум підписано із метою координації спільних дій Управління Держпраці та  Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, а також оперативного реагування фахівцями державних органів на факти використання неоформленої праці суб’єктами господарювання. 

Співпраця передбачає обмін інформацією про порушення роботодавцями вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення, проведення спільно інформаційно-роз’яснювальної роботи із застосування законодавчих норм та положень, залучення представників Держспоживслужби  до участі у роботі комісій, робочих груп, проведення комплексних заходів державного нагляду Держпраці, обміну досвідом тощо.

Зазначимо, що необхідність розвитку співпраці між обома державними органами в умовах наявності неоформленої праці є очевидною. Адже підприємства, що нехтують необхідністю оформлення трудових відносин з працівниками, здебільшого порушують також вимоги санітарного законодавства, зокрема не забезпечують проходження працівниками медичних оглядів, що створює значні ризики для споживачів.