logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

У Ромнах працівникам ПАТ «Сумигаз» нагадали вимоги безпеки праці

На базі Роменського відділення ПАТ «Сумигаз» пройшов семінар на тему: «Вимоги безпеки при експлуатації систем газопостачання». Фахівці Держпраці нагадали працівникам та відповідальним посадовим особам підприємства вимоги законодавства з охорони праці задля уникнення нещасних випадків на виробництві. 

Учасники заходу обговорили правила безпеки при проведенні передпускових та пускових робіт систем газопостачання, окрему увагу звернули на необхідність вивчення технічної документації з будівництва та прийому в експлуатацію газифікованих об’єктів, а також на обов’язковість наявності у забудовника дозволу центрального органу виконавчої влади на проведення таких робіт. У свою чергу для безпечного здійснення газонебезпечних робіт попередньо потрібно провести відповідні підготовчі заходи. 

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Сумській області Олександр СЛЄПИНІН акцентував увагу присутніх на необхідності посилення виробничої дисципліни та охорони праці під час проведенні передпускових і пускових робіт систем газопостачання. Із метою недопущення трагедій потрібно неухильно дотримуватися вимог безпечної експлуатації систем газопостачання димових і вентиляційних каналів. У свою чергу працівники, задіяні при проведенні робіт підвищеної небезпеки, мають усвідомлювати свою відповідальність, як за власне життя, так і за життя колег, які працюють поруч. 

Управління Держпраці у Сумські області вкотре звертає увагу суб’єктів господарювання на необхідність здійснення постійного контролю за дотриманням працівниками вимог з охорони праці у виробничому процесі, адже це може зберегти людське життя.