logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Проведено нараду з територіальними управліннями Держпраці про результати боротьби з нелегальним працевлаштуванням

Днями в Держпраці відбулася робоча нарада із заступниками начальників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях, до повноважень яких віднесена організації здійснення контролю за додержанням законодавства про працю. Участь у заходы взяла заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталія Антоненко.

Темою наради стала реалізація  розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р. В ході наради обговорено досягнуті результати, проаналізовано найбільш успішні практики боротьби із незадекларованою працею, проаналізовані шляхи підвищення ефективності діяльності інспекторів праці.

За результатами спільних зусиль кількість застрахованих осіб станом на 01.11.2018 зросла на 428 тис. 162 осіб по відношенню до початку року. У розрізі видів економічної діяльності, найбільше зростання спостерігається у сфері роздрібної торгівлі.

На завершення, визначено завдання для подальшої роботи інспекторів праці, зокрема наголошено на посиленні роботи з  питань  легалізації трудових відносин найманих працівників.