logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Для представників органів місцевого самоврядування області проведено навчання з питань трудового законодавства

Захист трудових прав працівників, зокрема дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, а також порядку оформлення трудових відносин у відповідності до вимог законодавства, у рамках навчання обговорили фахівці Держпраці з працівниками органів місцевого самоврядування.

Із метою попередження можливих порушень трудових прав працівників проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота Управлінням Держпраці у Сумській області. Окрім цього обізнаність суб’єктів господарювання у їх правах та обов’язках, як роботодавців, дасть їм можливість уникнути значних штрафних санкцій за порушення вимог закону.

Роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше її мінімального рівня, визначеного державою, що з 1 січня 2018 року становить 3723 грн. Якщо ж заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, то йому необхідно провести доплату до рівня мінімальної, яка виплачується щомісячно одночасно з заробітною платою.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Олександр КОРСУНОВ у ході лекції звернув увагу присутніх на те, що при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Також фахівець зазначив, що до мінімальних державних гарантій в оплаті праці  належить не лише мінімальна зарплатня. Це і норми оплати праці за роботу в надурочний час; у святкові, неробочі та вихідні дні; у нічний час; працівників молодше вісімнадцяти років, при скороченій тривалості їх щоденної роботи; оплата щорічних відпусток; оплата для тих, які направляються для підвищення кваліфікації, на обстеження в медичний заклад; гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо (ст. 12 Закону України «Про оплату праці»). 

Головний державний інспектор у ході лекцій надав вичерпні відповіді на запитання присутніх, значна частина яких стосувалася найпоширеніших порушень, які допускають підприємства області. Наразі завдання бізнесу і влади – легалізувати найману працю, наголосив Олександр Корсунов. Лише працюючи легально, працівник може розраховувати на соціальний захист держави, на гідні і безпечні умови праці, нею гарантовані. Оформлення трудових відносин дає можливість кожному забезпечити сьогодення та подбати про своє майбутнє. 

 

Навчання проведено на базі ДЗ післядипломної освіти «Сумський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій» Сумської обласної державної адміністрації.