logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Фахівці Держпраці розповіли освітянам Сумського району про необхідність проведення атестації робочих місць за умовами праці

Призначення пільгової  пенсії, додаткової оплачуваної  відпустки, доплат працівникам за несприятливі умови праці, встановлення скороченої тривалості робочого часу можливе лише за результатами атестації робочих місць за умовами праці, про особливості організації та проведення якої йшлося на семінарі-нараді з директорами навчальних закладів Сумського району.   

Головна мета заходу – донести до керівників освітніх закладів та представників трудових колективів шкіл і дитсадків району важливість проведення атестації робочих місць, яка дозволить у законний спосіб надати працівникам належні пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Водночас, непроведення атестації робочих місць є порушенням законодавства про працю й тягне за собою відповідальність, передбачену ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Під час семінару-наради обговорені як загальні питання, так і практичні моменти щодо атестації робочих місць за умовами праці, надані роз’яснення по застосуванню законодавчої й нормативної бази при встановленні пільг та компенсацій по конкретним професіям і посадам працівників, які мають відповідати Довіднику кваліфікаційних характеристик професій працівників (ДКХП). 

«Головним завданням під час проведення атестації робочих місць є не «роздача» пільг та компенсацій, а навпаки – визначення робочих місць із несприятливими умовами праці, на яких необхідно здійснити першочергові заходи щодо їх покращення, – говорить начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Сумській області Світлана ЗАКОРКО. – Адже ніякі матеріальні заохочення не повернуть працівнику втраченого здоров’я». 

Присутнім докладно розповіли про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці, зауваживши, що відповідно до пункту 4 цього Порядку склад і повноваження атестаційної комісії визначаються наказом по підприємству в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на 5 років. І хоча відповідальність за своєчасне та якісне проведення атестації покладається на керівника підприємства чи організації, він не може бути головою атестаційної комісії.

На завершення зустрічі фахівці Управління Держпраці у Сумській області нагадали присутнім про необхідність легалізації трудових відносин і переваги офіційного працевлаштування. Це стосується як директорів, так і простих робітників.  Адже перші, в разі невиконання норм Закону (ст. 265 КЗпП) сплатять штраф у розмірі більше 111 тис. грн., другі – не зможуть претендувати на соціальні гарантії від держави.    

Участь у семінарі-нараді, який пройшов у приміщенні Сумської РДА за ініціативи профспілки працівників закладів освіти Сумського району, взяли директори та голови профспілок загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл місцевих об’єднаних територіальних громад.