logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Держпраці проінформувало працівників спортивних організацій про переваги легальної праці

Із вимогами трудового законодавства ознайомилися працівники спортивних організацій обласного центру. Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Юлія Гришина провела семінар стосовно порядку оформлення трудових відносин між роботодавцем та працівником на базі футбольного клубу Барса.

Фахівець Держпраці наголосила на одному із обов’язків суб’єктів господарювання, що використовують найману працю, а саме, на забезпеченні трудових прав працівників, гарантованих державою, та звернула увагу учасників семінару на відповідальність за їх порушення. 

Працюючи легально, працівники мають право на отримання вчасно заробітної плати, відповідну оплату роботи у вихідний день або в неробочий час, оплату листків непрацездатності та право на щорічну оплачувану відпустку тощо. Сплачуючи робітникам офіційну заробітну плату та єдиний внесок, роботодавець реалізує право працівників на належне пенсійне забезпечення.

Наразі фахівцями Держпраці проводиться посилена роз'яснювальна робота по всій області, суть якої зводиться до того, щоб об'єднати зусилля влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, преси, громадськості і здолати таке ганебне для працівника, роботодавця і всієї держави явище, як нелегальна праця.