logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд перевірив безпечне використання хлору і аміаку

На виконання плану роботи Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України та плану роботи територіального управління на І квартал 2013 року посадовими особами проведені перевірки стану промислової безпеки та охорони праці суб’єктів господарювання, що використовують хлор і аміак для виробничих потреб.

Всього у ході перевірок було виявлено 71 порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. За виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб, серед яких – один перший керівник. Перевірки проходили у ПАТ «Сумихімпром», Сумському державному університеті, філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», КП «Міськводоканал» Сумської міської ради, ТОВ «ОМПК «Славія» (м. Охтирка),  ПрАТ «Райз-Максимко».

Серед порушень, виявлених державними інспекторами Держгірпромнагляду, варто зазначити наступні: не поновлено антикорозійний захист аміачних трубопроводів, не проведені випробування переносному електроінструменту та розділювачу оливи, не проведені випробування на міцність посудин, що працюють під тиском аміаку.

Під час перевірки було встановлено, що хлораторна установка у плавальному басейні Сумського державного університету виведена з експлуатації з метою подальшого демонтажу. Знезаражування води у басейні здійснюється ультрафіолетовими лампами.