logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд: придумай девіз – отримаєш приз!

Із 15 квітня по 15 травня 2013 року проходить Всеукраїнський конкурс «Кращий слоган з охорони праці» серед студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів з підбиттям підсумків на конференції «Молодь за безпечну працю».

Організаторами заходу виступили Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки, Міністерство освіти і науки та їх територіальні органи за участі об’єднань роботодавців та профспілкових організацій, підприємств, ФССНВ, ЗМІ. Завдання конкурсу – провести відбір найкращих слоганів, присвячених питанню охорони праці, які будуть використовуватися для підвищення культури охорони праці та пропаганди безпечної праці в Україні.

Слоган має бути лаконічним та оригінальним закликом до збереження життя, здоров’я працівників у процесі трудової діяльності. Головним критерієм для відбору робіт переможців має бути їх спрямованість на створення належних, безпечних і здорових умов праці (http://www.dnop.kiev.ua/files/por.doc)

У конкурсі приймають участь студенти  професійно-технічних та вищих навчальних закладів. Для цього необхідно надіслати на електронну адресу територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку на участь за формою (http://www.dnop.kiev.ua/files/zayva.doc), та вигаданий слоган, присвячений охороні праці.

Оголошення переможців та обговорення результатів проведення Конкурсу відбудеться на молодіжній конференції «Молодь за безпечну працю».