logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

На Сумщині розпочато реалізацію загальнодержавних профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант»

Представники Головного Управління Національної поліції, Управління патрульної поліції, Міграційної служби, Держпраці, Держприкордонслужби, Служби безпеки України, Служби з надзвичайних ситуацій та Нацгвардії  в Сумській області узгодили спільні дії з метою проведення загальнодержавних цільових профілактичних заходів, заходів нагляду та контролю за дотриманням трудового законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

У ході координаційної наради посадовці обговорили порядок співпраці задля виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, а також фактів нелегальної праці іноземців.

Засідання відбулося в Головному Управлінні Національної поліції під головуванням т.в.о. заступника начальника ГУНП в Сумській області Олега Григорова, який визначив ряд завдань, спрямованих на виявлення та документування правопорушень вказаної категорії.

Заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталія Антоненко, яка взяла участь у нараді, проінформувала присутніх стосовно підстав для проведення контрольних заходів інспекторами праці, регламентованих Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Фахівець зазначила, що інспекційне відвідування суб’єкта господарювання фахівцями Держпраці може бути проведене на основі повідомлення посадових осіб органів державного нагляду (контролю), про виявлені в ході виконання ними контрольних повноважень ознак порушення законодавства про працю. Також Наталія Антоненко наголосила на тому, що рішення про здійснення контрольного заходу в частині виявлення неоформленої праці може бути прийняте начальником територіального управління Держпраці на основі аналізу інформації, отриманої із загальнодоступних джерел.  Це дає можливість органам державного контролю співпрацювати в рамках здійснення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант».     

Т.в.о. заступника начальника ГУНП зазначив, що під час проведення таких заходів працівниками відділу боротьби протидії торгівлі людьми Головного управління Національної поліції області звертається також особлива увага на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують. Із метою їх перевірки на причетність до скоєння правопорушень, також проводяться заходи щодо виявлення осіб, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією області автотранспортом.