logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Фахівці Держпраці роз’яснили підприємцям правила безпеки експлуатації розважальних атракціонів

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області у ході семінару нагадали суб’єктам господарювання, що забезпечують роботу розважальних атракціонів, вимоги з охорони праці, безпеки експлуатації атракціонної техніки і трудового законодавства. 

Роботодавцям слід пам’ятати, що перед допуском працівників до роботи їм необхідно пройти навчання з питань охорони праці та медичні огляди, зазначив начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Сумській області. Суб’єктам господарювання, що забезпечують роботу розважальних атракціонів, дитячих ігрових та спортивних майданчиків потрібно подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці. При цьому експлуатація атракціонів підвищеної небезпеки можлива лише після отримання позитивного висновку експертного обстеження.

   

На ряду із правилами безпеки учасники заходу ознайомилися з порядком оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області на окремих прикладах пояснила, яким чином правильно оформити працівника на роботу задля уникнення порушень. Фахівець наголосила на тому, не можна залучати до роботи на атракціонній техніці осіб молодше 18 років, також звернула увагу присутніх на відповідальність роботодавців за допуск до роботи неоформлених працівників.

Семінар організований Управлінням з питань праці Сумської міської ради на території Сумського міського парку ім. Кожедуба.