logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

На Сумщині затверджено план заходів із нагоди Дня охорони праці

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління». Основою тематики запланованих заходів місячника з охорони праці є охорона праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. 

Наразі Організаційним комітетом з підготовки та проведення заходів із нагоди Дня охорони праці на Сумщині розроблено план заходів присвячених шляхам убезпечення працівників від нещасних випадків на виробництві, збереження їх здоров’я та життя. 

Забезпечення гідних і безпечних умов праці є пріоритетним напрямком співпраці органів місцевого самоврядування, Держпраці, Фонду соціального страхування, профспілок та роботодавців. Тому Організаційний комітет закликає соціальних партнерів долучитися до організації та проведення заходів місячника з охорони праці. 

Із метою привернення уваги громадськості до проблематики питання забезпечення гідних умов праці та з нагоди Дня охорони праці в Сумах пройде дружній турніру з настільного тенісу між командами Управління Держпраці у Сумській області та ДП "Експертно-технічний центр Держпраці" під девізом: "Від здорового способу життя до здорових умов праці".