logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2018»

Понад 600 малюнків юних аматорів Сумщини надійшло до Управління Держпраці у Сумській області для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Незважаючи на складність вибору кращих серед значної кількості чудових конкурсних робіт, неупереджене журі шляхом відкритого голосування визначило переможців регіонального етапу конкурсу.

Дітлахи з усієї Сумської області проявили зацікавленість та розуміння  важливості питання збереження життя та здоров’я працівників. Адже життя – це наш найцінніших скарб і ми маємо його цінувати. Батьки мають повертатися додому здоровими. Саме задля цього юні художники Сумщини підійшли до виконання своїх малюнків максимально відповідально, натхненно та з великою дитячою любов’ю.  

Так перше місце серед учасників наймолодшої вікової групи зайняв  Дорошенко Віталій, Шосткинський р-н, смт. Вороніж. З-поміж учасників у віці 11-14 років переможцем визнано Катриченко Валерію, смт. Краснопілля. Перше місце у старшій віковій категорії зайняла Лещенко Яна, м.Суми.

 

Почесні другі місця за результатами голосування журі присудило: Зимовець-Гончаренко Софії, м. Конотоп – у віковій групі від 6 до 10 років, Курило Ользі, смт. Велика Писарівка – у віковій групі від 11 до 14 років, Тищенку Дмитру, Глухівський р-н, с.Дунаєць – у віковій групі від 15 до 18 років.

  

Треті місця у регіональному турі конкурсу дитячого малюнка посіли: Комченко Дар’я, Глухівський р-н, смт.Есмань, наймолодша група, Науменко Валерія, м. Буринь, друга вікова група, Пороскун Ольга, Сумський р-н, с.Токарі, старша категорія учасників. 

  

Усі переможці регіонального туру конкурсу будуть відзначені грамотами та подарунками під час урочистого святкування Дня охорони праці, а також візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві у квітні 2018 року. Кращі малюнки, що взяли участь у конкурсі, незабаром можна буде побачити на виставці у фойє Управління Держпраці у Сумській області, за адресою м. Суми, вул. Горького, 28-б. 

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

     

У складі журі регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» взяли участь:  начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног; заступник директора ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» Вячеслав Назаренко; голова Сумської обласної ради професійних спілок Тетяна Євдокимова, заступник голови Олександр Ткаченко; генеральний директор Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Володимир Кононенко; радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Віра Лаврик, начальник відділу з профілактики страхових випадків Владислав Єрмоленко; начальник управління з питань праці виконавчого комітету Сумської міської ради Анатолій Занченко; методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Віктор Окунь.

Управління Держпраці у Сумській області дякує усім учасникам конкурсу, а також партнерам за допомогу в організації та проведенні регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».