logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд ефективно співпрацює із сумськими підприємцями

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Сумській області продовжує тісну співпрацю із Сумським об’єднанням роботодавців задля збереження життя і здоров’я робітників. Крім постійних зустрічей та спільних семінарів, для більш ефективного реагування на можливі неправомірні дії з боку інспекторів з охорони праці, в теруправління працює телефон «гарячої лінії» – (0542) 22-55-02.

Протягом минулого року при здійсненні наглядової роботи державними інспекторами проведено 2226 перевірок (обстежень) виробничих об’єктів. За результатами видано 672 розпорядження (приписи) про заборону виконання робіт. Це означає тимчасову зупинку (обмеження) об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а не припинення господарської діяльності підприємств. Загалом, перевірки проходять на підприємствах з високим ступенем ризику. Кількість позапланових перевірок наразі зведено нанівець, а вагома їх частина стосується перевірки виконання раніше виданих приписів на усунення виявлених порушень.

Президент України Віктор Янукович поставив перед Урядом завдання, щоб бізнес реально відчув зменшення тиску контролюючих органів, а Україна в цілому значно поліпшила свій рейтинг в оцінці легкості ведення бізнесу та увійшла у ньому до сотні найкращих країн світу. Також, глава держави наголошує на важливості послідовного продовження політики дерегуляції у 2013 році. Йдеться зокрема про зменшення витрат бізнесу на дотримання обов’язкових регулятивних процедур.

Слід нагадати, що торік за сумлінне виконання службових обов’язків у питаннях сприяння розвитку підприємництва у м. Суми колектив теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області було нагороджено почесною грамотою Сумського об’єднання роботодавців. Яскравим підтвердженням ефективності та фаховості у роботі державних інспекторів стала відсутність жодних нарікань з боку приватних підприємців стосовно строків та якості видачі документів дозвільного характеру. Це підтвердили й перевірки з боку органів прокуратури, які не виявили жодного порушення щодо видачі дозволів. Визнання теруправління Держгірпромнагляду у Сумській області кращим серед 33 державних установ, що надають свої послуги у Центрі за принципом «єдиного вікна» – яскраве свідчення ефективної співпраці підприємців та наглядовців.