logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Термін прийому малюнків для участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей» продовжено до 1 березня 2018 року

На Сумщині триває регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюків «Охорона праці очима дітей». Для участі у конкурсі свої роботи до Управління Держпраці у Сумській області вже надіслали юні аматори Лебединщини, Конотопського, Тростянецького, Охтирського та Сумського районів області. 

Нагадаємо, що конкурс запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці. Участь у конкурсі дитячого малюнку може взяти кожен бажаючий у віці від 6 до 18 років.

Найкращі конкурсні роботи будуть представлені на регіональній виставці, присвяченій Всесвітньому Дню охорони праці 28 квітня. Також переможці відбірних регіональних турів конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками. Фінал заходу пройде навесні у Києві.  

Роботи приймаються Управлінням Держпраці у Сумській області до 1 березня 2018 року за адресою: м.Суми,  вул. Горького, 28-Б, оф. 15, телефон для довідок (0542) 22 15 47.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу можна знайти на сайті редакції журналу «Охорона праці».