logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Управління Держпраці у Сумській області запрошує дітлахів Сумщини до участі у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»

Традиційно наприкінці року в Управлінні Держпраці у Сумській області розпочато прийом дитячих малюнків, присвячених тематиці безпеки виконання робіт, для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». 

VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2018 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня у Всесвітній день охорони праці.  

Нагадаємо, що першим етапом конкурсу є відбірковий регіональний тур, який проходитиме у період до лютого 2018 року.

Конкурс проводитиметься у трьох вікових групах учасників:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Також зауважимо, що до участі у конкурсі прийматимуться лише роботи, тема та оформлення яких відповідатиме умовам конкурсу. Особливу увагу учасникам слід звернути на контактні дані, які мають бути зазначені на зворотній стороні малюнка. 

Конкурсні роботи приймаються Управлінням Держпраці у Сумській області до 15 лютого 2018 року включно, за адресою: м.Суми,  вул. Горького, 28-Б, оф. 15, телефон для довідок (0542) 22 15 47.  

Фінал VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2018» та нагородження переможців відбудеться у березні-квітні 2018 року.  

Детальну інформацію щодо умов конкурсу можна знайти на сайті редакції журналу «Охорона праці».