logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Держпраці бере участь у підвищенні рівня правової освіченості громадян

Днями начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Сумській області Вікторія Чортенко у рамках круглого столу виступила із пропозицією підписання меморандуму між Управлінням та Сумським місцевим центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Такий підхід у реалізації нашої співпраці надасть можливість фахівцям Держпраці систематично проводити консультації громадян стосовно вимог законодавства України про працю на базі Центру», – зазначила Вікторія Чортенко.      

Дана пропозиція є одним із шляхів підвищення рівня правової освіченості жителів Сумщини. Кожен охочий громадянин, звернувшись до Центру, на ряду із вторинною правовою допомогою працівників установи зможе отримати й консультацію представника Держпраці, який є кваліфікованим фахівцем у тому питанні, з приводу якого звернулася людина.    

Керівництво Сумського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги підтримало ідею створення умов для посилення консультаційної діяльності.