logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Студенти коледжу Сумського національного університету взяли участь у брейн-рингу із питань трудового законодавства

У рамках Всеукраїнського тижня права студенти коледжу Сумського національного університету перевірили свої знання, взявши участь у брейн-рингу з питань законодавства про працю. Проведений у формі гри за участі фахівців Управління Держпраці у Сумській області захід мав на меті звернути увагу молоді на права та обов’язки сторін трудових відносин, передбачені законодавством України.

Під час вирішення завдань брейн-рингу учасники команд із числа студентів навчального закладу розглянули шляхи створення безпечних умов праці на виробництві та засоби їх реалізації, норми організації робочого часу на підприємстві, нарахування заробітної плати, надання щорічних оплачуваних відпусток працівника тощо.    

Студентів порадувала різноманітність завдань гри. Так, наприклад, «вгадай зайвого» та збирання пазлів передбачало знання із охорони праці, окрім того «чорні скриньки» дали можливість учасникам обміркувати основні види мотивації для працівників у трудовому процесі. Питання ведучих щодо передбачених державою прав та обов’язків як працівників, так і роботодавців нагадали молоді про те, що головним путівником у світі трудового законодавства є Кодекс законів про працю України. 

     

Свої знання мали нагоду перевірити й зацікавлені глядачі. Правильні відповіді учасників заходу говорять про обізнаність сучасної молоді щодо встановлених державою вимог законів.  

На завершення заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області Наталія Антоненко, яка увійшла до складу журі конкурсу, відзначила команду-переможця та наголосила на активності й зацікавленості всіх, хто взяв участь у грі. Члени обох команд отримали у подарунок Кодекс законів про працю України та мали нагоду поласувати солодкими подарунками.