logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Спільним завданням є профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань

У рамках семінару фахівці Управління Держпраці у Сумській області, Фонду соціального страхування, міський лікар-профпатолог, представники Сумської міської ради та підприємств міста Суми обговорили методи профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань.

Учасники заходу проаналізували рівень виробничого травматизму та професійних захворювань в обласному центрі, розглянули вимоги щодо оформлення у колективних договорах питань охорони праці та створення безпечних, належних умов праці. 

Начальник відділу з питань експертизи умов праці Світлана Закорко звернула увагу присутніх на актуальні питання, що виникають при проведенні атестації робочих місць на підприємствах. Начальник відділу зауважила на ймовірних складнощах, пов’язаних із  оновленням списків виробництв, робіт, професій, посад зі шкідливими та важкими умовами праці, що надають право на пенсію за віком на пільгових умовах. 

Практичним досвідом роботи у напрямку профілактики травмування та професійних захворювань працівників поділилися фахівці з охорони праці ПАТ "Сумихімпром" та ПАТ "Сумське НВО". Вони проаналізували такий елемент системи управління охороною праці, як організація «триступеневого» контролю за додержанням вимог законодавства.   

Із практичними питаннями процедури встановлення зв’язку захворювань працівників з умовами праці та проведення розслідування професійних захворювань присутніх ознайомила міський лікар-профпатолог.