logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Головні новини

Держгірпромнагляд – за зменшення тиску на підприємців

Начальник територіальне управління Держгірпромнагляду у Сумській області Ігор Пантелєєв взяв участь у засіданні круглого столу з нагоди підписання угоди про подальшу співпрацю між Громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців Сумщини» та Сумською торгово-промисловою палатою.

Співпраця між цими двома структурами триває вже не один рік. Разом із Сумською торгово-промисловою палатою УСПП Сумщини проводить щорічну міжнародну виставку «Слобожанський міст», де представлені країни близького і дальнього зарубіжжя: Узбекистан, Росія, Білорусь, Грузія, Литва, Німеччина, Італія, Польща, ОАЕ, Нідерланди, Туреччина, КНР, Словаччина, Болгарія. Натомість промисловці Сумщини мають можливість презентувати себе в Сербії, Чорногорії, Болгарії та Росії.

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Сумській області, впроваджуючи стратегічну лінію Президента України щодо зменшення тиску контролюючих та наглядових органів на бізнес, виступає партнером та всіляко підтримує подібні форми співпраці. Начальник теруправління Ігор Пантелєєв у своїй доповіді запевнив присутніх, що його відомство завжди стояло і буде стояти на захисті прав підприємців щодо безпечних та гідних умов праці. Зменшення рівня виробничого травматизму, створення сприятливих умов для ведення бізнесу – ось основні завдання, які можливо вирішити лише співпрацюючи та розуміючи одне одного.