logo

Контакти:

40000, м. Суми,

вул. Горького, 28-Б

Тел./факс.: (0542) 22-55-02
e-mail: 18sm@dsp.gov.ua

facebook.com/sumy.dsp

Корисні посилання на інші ресурси

Головні новини

Частина структурних підрозділів Управління Держпраці у Сумській області змінила свою адресу

За новою адресою, а саме по вулиці І.Сірка, 10, м.Суми, розмістилися: відділ додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, відділ з питань експертизи умов праці та відділ з питань гігієни праці Управління.  

Також слід зауважити, що у новому приміщенні згідно із графіком веде прийом громадян заступник начальника Управління Держпраці у Сумській області. Разом з цим і розгляд справ про накладення штрафів на суб’єктів господарювання за порушення трудового законодавства проводитиметься по вулиці І.Сірка, 10.

До речі, нове приміщення отримане Управлінням завдяки Фонду державного майна України в Сумській області з метою створення більш комфортних умов для здійснення прийому громадян фахівцями Держпраці у рамках розширення структурних підрозділів.

Наразі за новою адресою кожен бажаючий може отримати консультацію як щодо нарахування заробітної плати, робочого часу та відпочинку, оплати праці в надурочний час, так і стосовно забезпечення належних умов праці, нарахування пільгових пенсій, з питань щодо виникнення професійних захворювань та шляхів їх профілактики тощо.

Профспілка працівників Управління Держпраці у Сумській області відтепер також розміщується у новому приміщенні.

Нагадаємо, що підрозділи Управління Держпраці у Сумській області, окрім будівлі на вул. І.Сірка, в Сумах розташовані по вул. Горького, 28-б (головний офіс), та вул. Герасима Кондратьєва. Більш детальну інформацію щодо структури та контактів Управління можна знайти на сайті: http://www.sumy.dsp.gov.ua.